Haber Detayı
21 Ocak 2022 - Cuma 21:14
 
Besni belediyesi vatandaştan geçer not aldı
Başkan emre: bu mücadele Besnimiz için
- Haberi
Besni belediyesi vatandaştan geçer not aldı

Besni Belediyesi, son yılların en yoğun kar yağışını ve sonraki süreçte yaşanan olumsuzluklara karşı yaptığı çalışmalar ile sınıfı geçti. 

Özellikle kentteki ulaşım noktasında ana arterler hizmete açılırken ara sokaklarda da çalışmalar sürüyor. 

Besni Belediye Başkanı Eyyup Mehmet Emre'nin talimatlarıyla yapılan çalışmalar ile yollar açılırken ayrıca sosyal belediyecilik anlamında da temel gıda maddelerinden sağlığa birçok alanda vatandaştan geçer not aldı. 

Sürecin başından bu yana çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Emre yaptığı açıklamada, çalışmalar hakkında bilgi vererek; "Yoğun kar yağışının ardından ekiplerimizin yoğun ve azimli çalışmaları sayesinde ilçemizdeki tüm ana yollarımız ulaşıma açılmış olup, ara cadde ve sokaklarımızda ise çalışmalarımız devam etmektedir. Bu şehir hepimizin, bu mücadele Besnimiz için. 
Vatandaşlarımızın çalışmalarımızdan memnuniyeti bizleri mutlu ettiği kadar, ekiplerimizin çalışma azminide arttırıyor. Çalışmalarımız gece boyunca mesai mefhumu gözetmeksizin devam edecektir. Hemşerilerimizin can güvenliği önceliği ile ekiplerimiz 7\24 sahada ve büyük bir özveri ile çalışmaktalar. Kar temizleme çalışmalarımızı gerçekleştirirken, köylerimizde mahsur kalan hasta vatandaşlarımızın hastanelere ulaştırılması noktasında ekiplerimiz canla başla çalışmalarını gerçekleştiriyor." dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Besni, belediyesi, vatandaştan, geçer, not, aldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı