Haber Detayı
01 Mart 2021 - Pazartesi 10:42
 
Dart, Bocce ve Masa Tenisi turnuvası çocukların yüzünü güldürdü
Adıyaman Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü bünyesinde bakım altında bulunan çocuklar için düzenlenen Dart, Bocce ve Masa Tenisi turnuvası sevindirdi.
SPOR Haberi
Dart, Bocce ve Masa Tenisi turnuvası çocukların yüzünü güldürdü

Adıyaman Çocuk Evleri Sitesi (Vartana) yerleşkesinde 15-25 Şubat tarihleri arasında düzenlenen Bocce, Dart ve Masa Tenisi turnuvasına farklı kategorilerde kurumlarda kalan çocuklar katıldı. 

Turnuva sonunda madalya ve kupalarını alan çocukların mutlulukları gözlerinden okundu.

"Çocuklarımızın yüzlerindeki sevinç bizlerde tarifi imkansız duygular uyandırdı"

Turnuva sonunda düzenlenen madalya törenine katılan Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Fehmi Çelik, burada yaptığı konuşmasında,dünyayı etkisi altına alan pandemi süreci yaşamda birçok tedbiri de kendisiyle birlikte getirdiğini belirterek, "Bu tedbirler kapsamında çocuklarımız sadece günün belirli sürelerinde dışarı çıkabilmektedir. İl Müdürlüğü olarak bizlerde pandeminin çocuklar üzerindeki etkilerini minimize etmek amacıyla kontrollü sosyal hayat kuralları çerçevesinde çocuklarımız arasında Bocce, Dart ve Masa Tenisi turnuvaları düzenledik. Bu süreçte çocuklarımızın yüzlerindeki sevinç bizlerde tarifi imkansız duygular uyandırmıştır. Turnuvaya katılan tüm çocuklarımı kutluyorum."dedi.PHA

Kaynak: Editör:
Etiketler: Dart,, Bocce, ve, Masa, Tenisi, turnuvası, çocukların, yüzünü, güldürdü,
Yorumlar
Haber Yazılımı