Haber Detayı
11 Mart 2022 - Cuma 11:56
 
Milletvekili Fırat gününü Adıyaman'a ayırdı
AK Parti Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fırat, Adıyaman'da bir dizi ziyaretlerde bulundu.
- Haberi
Milletvekili Fırat gününü Adıyaman'a ayırdı

AK Parti Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fırat, Adıyaman Valisi Mahmut Çuhadar, kamu kurum müdürleri, sivil toplum kuruluşları ve esnafları ziyaret etti.

Yapılan ziyaretlerde Milletvekili Fırat'a, Adıyaman Belediye Başkanı Süleyman Kılınç, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış, Gençlik Kolları İl Başkanı Mevlüt Kuştepe eşlik etti.

Ziyaretlerinde ilk olarak Adıyaman Valisi Mahmut Çuhadar'ı makamında ziyaret eden Milletvekili Fırat, şehirdeki güncel konuları ele alındığını söyledi.

Vali Çuhadar, yaptığı açıklamada; "Ziyaretlerinden dolayı İlimiz Milletvekili Sayın Halil İbrahim Fırat’a ve AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış’a teşekkür ediyorum."  dedi.

Daha sonra Adıyaman Milli Eğitim Müdürü olarak göreve başlayan Ramazan Aşcı'ya hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Milletvekili Fırat, "Memleketimize ve eğitim camiasına hayırlı olmasını temenni ederim." dedi.

Buradan ziyaretlerine devam eden AK Parti Milletvekili Fırat, sivil toplum kuruluşları ve son olarak esnaflar ile bir araya geldi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Milletvekili, Fırat, gününü, Adıyaman'a, ayırdı, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı