Haber Detayı
12 Mayıs 2022 - Perşembe 10:03
 
Yeniden Refah Partisi'ne Katılım Sürüyor
Yeniden Refah Partisi Merkez İlçe Başkanı Özcan Bozkurt; “Adıyaman’ da ki üye sayımızı hızlı bir şekilde artırmaya devam ederek, Yeniden Refah Partisi olarak, Toplumun birçok kesimlerinden de destek almaya devam ediyoruz.” dedi.
SİYASET Haberi
Yeniden Refah Partisi'ne Katılım Sürüyor

Geçtiğimiz haftalarda partimize katılım sağlayan vatandaşlar ve aileler Yeniden Refah parti ’ne katılmasının ardından bu kez İlçelerde, Beldelerde ve Köylerde toplu bir katılım gerçekleşti.

Merkez İlçe Başkanı Özcan Bozkurt, katılım töreninde yaptığı konuşmada ülkenin çok zorlu bir süreçten geçtiğinin altını çizerek; “Asgari ücretin 4 bin 250 TL, en düşük emekli aylığının 2 bin 500 TL olduğu ülkemizde ev kiraları aldı başını gitti. Şu anda Adıyaman ’da yeni kiraya verilen evler, 4 bin-5 bin TL arasında. Bazı semtlerde 12 bin ila 15 bin TL arasında fiyat verenler bile var. İnsanlarımız aldıkları bu düşük ücretlerle ev kirasını mı, yoksa elektrik ve su parasını mı versin? Bu insanlar pazara gitmesin mi, evine ekmek almasın mı? Ama iktidara sorarsanız Türkiye uçuyor. Ancak kimse merak etmesin. Ülkeyi bu çıkmazdan Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan ve onun ekibi kurtaracak. Yeniden Refah Partisi şu anda Türkiye’nin en hızlı büyüyen partisi konumunda. Adıyaman ’da çok kısa bir zamanda üye sayımızı ikiye katladık. Bu yıl içerisinde 15 bin üye sayısına ulaşmayı hedefliyoruz. İşte bu hedefimize ulaşmak için de çok sıkı çalışıyoruz. Bu doğrultuda bugün de Birçok vatandaşımızın partiye katılımlarını gerçekleştirdik. Onları partimizde görmek bizlere güç verdi. Önümüzdeki dönemde katılımlar daha da artacak. Vatandaşlarımızın desteği ile Adıyaman’da birinci parti, Türkiye’de de iktidar olacağız.” diye konuştu.

Başkan Bozkurt konuşmasının sonunda, yönetim kurulu üyelerine, mahalle ve köy temsilcilerine toplu katılımların sağlanmasındaki desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yeniden, Refah, Partisi'ne, Katılım, Sürüyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı